Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Przede wszystkim sugerujemy bardzo wczesną rezerwację.

Jacht Club Opolski /JKO/ - gospodarz imprezy TopcatWorlds 2020 zlokalizowany jest na południowym brzegu jeziora TurawskiegoMożecie skorzystać z naszych sugestii lub wybrać coś z np. booking.com wpisując słowo "Turawa" w wyszukiwarce.W trakcie bezpośredniego procesu rezerwacji, prosimy o informowanie hotelu/pensjonatu o zamiarze wzięcia udziału w zawodach Topcat World Championships Turawa 2020.

Wokół JKO można wynająć w pełni wyposażone domki kempingowe, przeznaczone dla 2-6 osób. Polecamy skorzystanie min. z OLX

Hotele i pensjonaty znajdują się na południowym i północnym brzegu jeziora Turawa. OW Jowisz i Wodnik umiejscowione są w pobliżu miejsca zawodów.Na północnym brzegu znajdują się: Zajazd Jowisz, Hotel Zacisze, Oaza.

Uwaga: OW Jowisz i Zajazd Jowisz znajdują się w dwóch różnych miejscach. Właściciel jest ten sam.

Z północnego brzegu będziecie Państwo potrzebowali około 10 minut jazdy samochodem, aby dotrzeć do miejsca rozgrywania regat.

12 km od miejsca zawodów w Chrząstowicach znajduje się hotel Tenis  *** z bogatym zapleczem: basen, kręgielnia, strzelnica, badminton, korty tenisowe.

Jeśli chcesz skorzystać z hoteli ****, powinieneś udać się do Opola – dojazd będzie zajmował 30-40 min.

Pole namiotowe i miejsce postojowe dla kamperów znajduje się na południowym brzegu w pobliżu JKO. Woda, toalety, prysznice umiejscowione zostaną na terenie regat 2 minuty spacerem od kempingu. Elektryczność: na kempingu nie ma na razie możliwości skorzystania z elekryczności, ale pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Proponujemy jednak zabranie ze sobą dodatkowych 50 m przedłużacza.

Sklepy: sklep spożywczy znajduje się około 2 km od JKO w Szczedryku, większe zakupoy oferuje Ozimek

W pobliżu nie ma sklepu ze sprzętem żeglarskim. Najbliższy znajduje się we Wrocławiu.

nazwa lokalizacja strona czas
OW JOWISZ NA MIEJSCU https://owjowisz.pl/ 2min piechotą
WODNIK NA MIEJSCU http://wodnik.ow.pl 5min piechotą
CAMPING NA MIEJSCU   3min piechotą
ZAJAZD JOWISZ PÓŁNOCNY BRZEG https://owjowisz.pl/ 10 min autem
OAZA PÓŁNOCNY BRZEG http://oazaturawa.pl   5 min autem
ZACISZE PÓŁNOCNY BRZEG https://www.zaciszeturawa.pl/ 10 min autem
HOTEL TENIS CHRZĄSTOWICE http://www.hoteltenis.pl 12 min autem